Skip to content Skip to footer

About Us

O NAS

NASZA MISJA

Jako Fundacja Centaurus powstaliśmy w 2006 roku w Polsce, a obecnie jako międzynarodowa inicjatywa zrzeszamy tysiące ludzi na całym świecie. Naszym priorytetowym celem jest ochrona praw zwierząt i przekazywanie funduszy na ich diagnostykę, leczenie i utrzymanie oraz wprowadzanie zmian legislacyjnych, których beneficjentem będą zwierzęta. Działacze Centaurusa angażują się w inicjatywy na całym świecie. Nasz Zwierzęcy Folwark prowadzony w poniemieckim Spittelndorf to największy azyl dla koni w Europie - obecnie przebywa tam i w rezerwacie prawie ocalonych 500 koni.

Ochrona praw zwierząt
99%
Ochrona dziedzictwa przyrodniczego
85%
Edukacja społeczna i kampanie informacyjne
90%
Propagowanie zdrowego, ekologicznego stylu życia
90%
0
uratowanych koni
0
kampanii społecznych
0
lat działań
0
tyś.darczyńców

Support Our
Volunteer Program
to Save Lions

Testimonials

Save Our Environment

Jacy jesteśmy

Sposób w jaki traktujemy zwierzęta świadczy nie o zwierzętach, a o nas samych, o tym jakimi jesteśmy ludźmi w obliczu słabszych.

Przemek Markiewicz

Koordynator

Edukacja jest ogromną nadzieją dla naszej Planety i przyszłych pokoleń.

Edukacja niesie zrozumienie, zmienia świadomość i może sprawić, że dla naszej Planety jutro będzie lepsze niż dziś, bo Ci którzy będą decydować o wszystkim wkoło będą mieli poziom wiedzy i empatii obecnie niedostępny wielu środowiskom. Wówczas zmieni się wszystko a działania takich organizacji jak nasza będą już niepotrzebne. Dlatego inwestycja w kampanie edukacyjne jest jedną z najlepszych.

EWA MASTYK

Prezes i koordynator

Wolontariat jest ogromną siłą!

To dzięki szeregom wolontariuszy, którzy aktywnie uczestniczą w naszych projektach na całym świecie, każdego dnia i od wielu lat, mogliśmy osiągnąć tak wiele i ocalić tysiące zwierząt.

Jaśmin Dymarska

Aktywistka i wolontariuszka
Donation

Building a Better Future

Pomóż nam zapewnić lepszy świat dla zwierząt wkoło oraz zadbać
o przyszłość naszej planety, dla nas i kolejnych pokoleń.